Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Květen 2018

Victoria Frances - Obrazy

30. května 2018 v 15:15 | BeautifulChaotic |  PicturesPlány s rubrikou Anime

16. května 2018 v 15:11 | BeautifulChaotic |  Anime
Tolik anime a tak málo času... V anime listu na Akibaře mám přes 60 anime, které bych chtěla vidět, ale někdy je velmi těžké vybrat, na které se začít dívat. V součastnosti mám zhlídlích skoro 80 anime a 5 jich mám rozkoukaných.
Asi tak rok se dokopávám k tomu, abych vytvořila mé top 20 anime, jelikož od doby, co jsem psala top 10 anime, jsem si rozšířila obzory. Teďka jen krátká odbočka, obdivuju ty, kteří dokážou říct jen top 5 anime, já to třeba nedokážu, mám docela hodně anime, které se mi dost libily a myslím, že pokud se mi v brzké době povede se dokopat napsat top 20 anime, že snad v brzké době by mohlo vyjít i top 30... a pak top 40 a 50... :D
Trochu uvažuju nad tím, jeslti se dostanu k top 50 anime, jeslti bych třeba neměla spíš vypsat všechny anime, které jsem zhlédla a napsat krátké hodnocení či pocity, ale nejsem si jistá, jeslti by to byla dobrá volba. Některé anime jsem třeba viděla už před třemi lety, takže si je tak dobře nepamatuju. Ano, uvažuju, že se na některé podívám znova. :)
Tak to by bylo snad skoro všechno, co jsem chtěla tak napsat. V brzké době tedy snad uveřejním své top 20 anime. A jen malá otázka, pokud si to tedy někdo přečte, měla bych někdy psát sem hodnocení anime, které jsem viděla či nikoliv? Předem děkuju za odpovědi.
Pro dnešek se loučím. Sayonara.Lacuna Coil - Heaven's A Lie

3. května 2018 v 17:25 | BeautifulChaotic |  Videa