Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Leden 2017

Bilance minulého roku

11. ledna 2017 v 17:17 | BeautifulChaotic |  Bláboly
Zdravím vás do nového roku a přeju všechno nejlepší. :) Též se omlouvám za svoji nečinnost, jelikož vám bude jasné, jak to vypadá v obchodě před Vánoci a Silvestrem.
Trochu se zamyslím nad minulým rokem. Myslím, že nebyl zrovna vydařený. V únoru jsem změnila práci, doufaje, že bude lepší než předchozí. Moje váha byla na prahu podváhy. První okouzlení z nové práce vyprchalo a začala jsem si připadat k ničemu, neschopná a nepotřebná. Váha rapidně klesala až jsem se dostala na 46 kilo. Měla jsem podváhu a bylo mi na nic. Než jsem odcházela do práce, tak jsem měla pocit, že budu zvracet, avšak jsem se jen naprázdno dávila. Odešla jsem v srpnu.
Jediným asi světlým bodem bylo stěhování v květnu. Začátky nebyly lehké. Několik dní, myslím, že to bylo cca 3 nebo 4 dny jsme čekali na ledničku a to už jsme bydleli. Jídlo se skládalo jen na tom, co se koupilo a snědlo hned nebo na polívkách v sáčku či nudlých. Nyní už máme skoro všechno vybavení, ještě špajzka nám chybí. Hold nelze vše hned, zatím splácíme velkou skříň.
V září jsem si našla novou práci a tam zatím stále sem. Sice je tam kolikrát práce na po..., ale na druhou stranu to kolikrát rychleji utíká. Povedlo se mi i nabrat. Dostala jsem se z podváhy a nyní se můžu pyšnit 52/53 kily a tuhle váhu se budu snažit držet.
Na koncertě či fesťáku jsem v roce 2016 nebyla nikde. :( Nebyly peníze ani čas. Letos to vidím bohužel stejně bledě.

Budu tedy doufat, že letošní rok bude o něco lepší...