Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Listopad 2016

Ranní překvápko

10. listopadu 2016 v 10:13 | BeautifulChaotic |  Bláboly
Dneska budu psát o banální věci a možná si budete klepat na čelo, proč to vlastně píšu a jestli nejsem retard. :D Prostě jsem to ráno nečekala... Odhrnula jsem závěsy a padá sníh. Překvapený Popravdě jsem moc nečekala, že ta předpověď, že bude sněžit dřív jak na sv. Martina se vyplní a ono jo, fíha. Teď je otázkou, jak ten sníh dlouho vydrží. Klidně, ať se teďka rozpustí, hlavně aby byl konečně na Vánoce.
Hold mi bílé Vánoce docela chybí je to hezčí než bláto a k tomu pro mě to budou první Vánoce, které nebudu slavit u rodičů, což je pro mě trochu zvláštní pocit. O vánočních svátkách mi poprvé bude chybět televize, kterou nemáme a ani nechceme, jelikož většinou je tam kulový, ale teďka neuvidím pohádky. :( Většina lidí si řeknou, že Vánoce jsou komerční svátek, možná sou, ale já mám Vánoce spojené s pečením cukroví, zdobení stromku, nějakým tým dárkem, teď jsem ráda i za fusakle :D Nepotřebuju mít kdoví jak drahý dárky, nepotřebuju novej mobil ani přiblblej tablet. Dále jsou to pohádky, u kterých pak pojídám cukroví. A hlavně, aby se sešla rodina a nebyly žádný hádky...
Tož mějte se pěkně a přežijte Vánoční nákupy :) já už postupně nakupuju dárky teďka, nemám ráda přecpaný obchoďáky a kdo jo, že?
Tak šup jdeme stavět sněhuláky... :D :DČičí

10. listopadu 2016 v 9:40 Videa
Jsi jak peklo černý... pomocník můj věrný :D :D