Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Červenec 2015

Poděkování + novinka

23. července 2015 v 11:57 | BeautifulChaotic |  Bláboly
Takže chci v prvé řadě poděkovat těm, kdo chodí se mrknout na můj blog. Velmi si toho vážím. :) Přiznávám se, že jsem nečekala, že tento blog bude navštěvovanej. Patří vám mé velké díky. :)
A teď ta novinka. Konečně budu mít práci. Čekala jsem rok. Příjmuli mne do Tesca na informační přepážku a jsem za to ráda. Někteří by možná ofrňovali nos nad touhle prací nebo nad výplatou, ale já jsem ráda aspoň za něco. :) A chtěla bych se i předem omluvit, že nebudu tak často na blogu. Myslím, že budu někdy ráda, když se sem dostanu jednou za měsíc. Tak mě za to velmi omluvte a děkuji vám za pochopení. A ještě jednou díky všem všem, co sem chodíte. :) :)

Powerwolf - We Drink Your Blood

15. července 2015 v 12:45 | BeautifulChaotic |  Videa

Sad

13. července 2015 v 22:46 | BeautifulChaotic |  Pictures

Strach, že se nenaplní sny

1. července 2015 v 22:25 | BeautifulChaotic |  Bláboly
Též jste zažili ten pocit strachu, že se nenaplní vaše sny? Myslím, že jistě aspoň jednou... Ten svírající strach, který vidí sny válející se v prachu, prakticky již pohřbené a zalité slzami.
Jeden sen už jsem prakticky pohřbila. Jako malá jsem chtěla být zpěvačkou, jako mnoho jiných holek. Tohle moje přání se mne drželo dlouho, dokonce jsem uvažovala o konzervatoři, avšak jsem ten nápad zavrhla, jelikož jsem neměla jistotu, jeslti by mne vzali. Jak jsem rostla, tak jsem začala balancovat mezi představou muzikálové zpěvačky a pak o něco později jsem měla představu rockové či metalové kapely. Nyní si však na to připadám stará a také můj zpěv není, tak dobrý, abych tohle zkusila. Další věcí je, že jsem začala mít jiné představy o životě. Školu mám už víc jak rok za sebou, práce zatím v nedohlednu, i když bych ráda nějakou měla a začala vydělávat a šetřit penízky, abych se mohla osamostatnit od rodičů. Mám teď jiný sen, bydlet s přítelem a jednoho dne se vzít a mít děti... Ale tu začíná další strach. Podaří se nám společně bydlet? V to věřím, že ano... Avšak už mám větší obavu, jestli se dočkám svatby. Dlouhou dobu jsem měla představu, že se budu vdávat v 25 letech a tento věk už se nezadržitelně blíží, což mě trochu deprimuje. Dále je tu strach, aby svatba byla taková, jakou si vysním, i když už vím, že se bude muset šetřit na mnohém, aby se to nějak podařilo. Měla jsem předavu svatby na zámku, to se bude muset škrtnout, dále jsem měla vysněné nádherné černo-bílé šaty, od těch též v budoucnu budu muset upustit, jelikož jsou trošku dražší a taky nevím, jak by se na ně tvářili ostatní. Vím, byla by to moje svatba, ale kazit si ji řečmě o šatech, to by stálo za víte co...
A strach, aby se zadařilo mít zdravá dítka.
Těch strachů by se našlo asi ještě dost, ale pro dnešek již končím...

PS.: Takhle vypadají ty vysněné svatební šaty:


Behemoth - Blow Your Trumpets Gabriel

1. července 2015 v 22:02 | BeautifulChaotic |  Videa