Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Listopad 2014

Hellsing

19. listopadu 2014 v 22:41 | BeautifulChaotic |  Anime


Anime

19. listopadu 2014 v 22:21 | BeautifulChaotic |  Anime
Teď mě docela dost pohlcují různá anime, za což děkuju svému bratrovi. :D Zkoukla jsem již: Black Lagoon, Devil May Cry, Detroit Metal City, Hellsing, Hight School DxD, Vampire Knight... a rozkoukaný mám K-On!, Death Note a další anime mě ještě čekaj. :) Vím, že zatím toho není moc, že jsou lidi, kteří toho majou nakoukanýho hafo a já jsem proti nim úplnej zelenáč, čehož jsem si vědoma.
Když se to vezme kolem a kolem je to takové osvěžení a rozšíření obzorů, když většinou se v televizi na nás valí většinou americký filmy a seriály, ne že bych nějak víc proti tomu měla, jelikož některé mám ráda, ale chtělo by to přeci jen v televizi větší rozmanitost. :)
Dobře, já vím, dávali třeba Pokémony nebo Digimony. :D A popravdě jako děcko jsem měla radši Digimony nebo Beyblade byl dobrej. :D Tak to byla teď chvilka nostalgie :D Tož to je pro dnešek asi všechno.
こんにちは /Kon'nichiwa/ Ahoj! :)

Cannibal Corpse - Death Walking Terror

3. listopadu 2014 v 21:53 | BeautifulChaotic |  Videa

No comment

3. listopadu 2014 v 21:46 | BeautifulChaotic |  Bláboly
Ráda bych poprosila, pokud to někdo bude číst, aby se k tomuto článku spíš nevyjadřoval, nepotřebuju se s nikým dohadovat. Prototo to píšu raději sem a ne na fb, kde by jistě mnoho lidí se posr*lo z mých názorů a snažili by se mi vnutit svůj a přesvědčovat mě o tom jak ten můj názor stojí za hovno a ten jejich je úplně úžasnej... Takže raději no comment. A o co se tento článek přesně jedná? Kouknu tam kouknu sem a "drazí" novináři se opět kritizují Zemana, neříkám, že je bez chyby, ale nemusej se hned p*srat, když říká věci na rovinu. Ano, je sprostější... No a co? Že je to prezident a ohrožuje naši pověst České republiky v zahraničí? HA HA HA... Naše pověst myslím už je dávno v pr... Naše země, která je vytunelovaná až to bolí a lezořiťectví do té či oné prdele... A něco jako národní hrdost asi mnohým nic neříká.
Takže, ať se "milí" novináři, co rádi rejpou a řešej někdy nehorázný **** a další lidi, co se do něj pořád navážej, aby si prvně zametli před vlastním prahem. Nikdo není dokonalý, tak by si to mnozí lidé měli uvědomit...
Tak to by bylo z mojí stany asi všechno, loučí se nasraná a znechucená autorka blogu...