Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Září 2014


Když nejsou peníze na koncerty = v srdci bol

23. září 2014 v 23:25 | Beautiful Chaotic |  Bláboly
Každý má své oblíbené kapely či interprety, které by aspoň jednou za život chtěl vidět za život. Když je vidí, tak samozřejmě většinou pociťuje velkou radost a cítí, jak se ta hudba zmocňuje celého těla. Je to prostě zážitek na celý život. :)
Horší je to však, když zjistíme, že nějaká naše oblíbená kapela či interpret budou v ČR, avšak má to háček, například čas či peníze, ale většinou to bývá stránka finanční. Přeci jen některé vstupenky nejsou nejlevnější...
Takže mnohokrát krvácí srdce, když vidím, o které kapely opět příjdu. Když koukám na program festivalu jako Brutal Assault, Master of Rock, Metalfest, ad. + samostatné koncerty a to nejen těch velkých kapel, ale je i mnoho kapel českých "garážových" nebo nevím jak bych je nazvala. Sice tyhle kapely jsou cennově dostupnější, avšak pokud byste chodili každý týden na nějakou akci, tak přeci jen to udělá vítr v peněžence.
Tak jsme si tu trochu posteskli, vylili srdéčko a nezbejvá nic než buď doufat, že se na nějakej koncert dostanu nebo budu smutně koukat na datumy koncertů mých oblíbených kapel... Ale nejen na tohle se smutně kouká, ale i na jiné věci, které si člověk nemůže dovolit.