Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Srpen 2012

Koncert: Drzý čert, Root a Debustrol

23. srpna 2012 v 20:24 | Beautiful Chaotic |  Akce sval se
Po hodně dlouhé době jsem se dokopala a našla trochu více času, něco málo napsat o koncertu jež proběhl 19. 11. 2011 (už je to docela dávno) koncert kapel, jež vystupovaly v tomto pořadí: Drzý čert, Root a Debustrol. Tato pařba se odehrávala na Melodce, která je v Bně. Byli jsme tam se smečkou a samozdřejmě to byla velmi povedená akce.
U kapely Drzý čert ještě docela dosti prostoru pro pohyb, jelikož lidé docházeli až na pozdější kapely. Kapelu jsem viděla poprvé a jejich vystoupení se mi líbilo, v palici mi utkvěla písnička Kniha hříchů, kterou bych doporučila k poslechu, ale samozdřejmě i další písničky se mi líbily, ale jelikož už je to nějakej pátek, co jsem na tom koncertě byla tak si nevybavím přesné detaily.
Dále následovala kapela Root, sál se naplnil lidma, zpočátku jsem stála v zadu a viděla pěkný ho... prd :D až mne objevila smečka a protáhla do předu, kde byl výbornej výhled. Při písních 666 či Píseň pro Satana byla velmi pekelná atmosféra, lidi zpívali společně s kapelou.
A nakonec kapela Debustrol, na kterou jsme se dostali úplně do předu, takže to tam bylo pěkně o držku, jelikož za námi probýhalo pogo. Kapela vytasila vály jako například Umučená či Masoterian, kde došlo i na hraní na motorovku...
Tož to by bylo odemne vše. Metalu zdar \m/ (._.)