Lehké je zemřít, ale těžké je žít.

Listopad 2011

Brutal Assault 2011

17. listopadu 2011 v 16:56 | Beautiful Chaotic |  Akce sval se
Konečně jsem se dokopala k tomu, že napíšu něco o festivalu Brutal Assault 2011, který se konal v 11.-13.8. 2011 a 10.8. byl Prebrutal, kdy hrály české kapely. Letos jsem jela na Brutal po prvé a moc jsem se těšila, i když jsem měla trochu obavu, abych se třeba neztratila a schledala se s kamarády. Vydala jsem se tam už ve středu s těžkým báglem jako prase, cesta tam byla dlouhá, ale nakonec to dopadlo dobře. Dojela jsem a schledala se s kamarády. Ve středu jsem na žádnou kapelu nešla, jsem byla ráda, že se mi povedlo si ověřit lístek Brutalu. (Byly tam nehorázné fronty jako prase...)
Prvně něco řeknu k počasí, než začnu mluvit o kapelách. Ve středu bylo docela chladno, ale ve čtvrtek a v pátek už bylo i teplo. Avšak v sobotu už začalo pršet, chvilu pršelo pak přestalo a pak zase začalo pršet. Ale jinak počasí vyšlo dobře.
Kapely,který jsem si šla poslechnout a mrknout na ně (některé jsem viděla hodně mizerně či z velké dálky, nj při takovém festivalu hafo lidí...) , všechny se mi líbily, některé více některé méně, ale vím, že nemůžu žádnou kapelu označit, že by se mi nelíbila...
Ve čtvrtek jsem na první kapelu šla v 17:00 a to Skeletonwitch (dobrej nářez), pak Threat Signal, Unexpect (tahle kapela mě dost překvapila a zpěvačka byla úžasná, samozřejmě i celá kapela), dále Aspyx, Kreator, na kterých to bylo docela o držku, jelikož ve předu řádilo pogo. Následovala kapela Suicidal Tendencies, na kterou jsme s kámoškou nešly, místo toho jsme se rozhodly se posilnit a na chvílu sednout. Skoro celou tu dobu buď se stálo nebo se přemísťovalo z jedné stage na druhou. Dorazily jsme na konec jejich vystoupení, kdy pozvali fanoušky na podium a tam pogovali. (Mazec!) Kolem 22:00 hodiny přišli na řadu Motörhead, na kterou jsme se ze zvědavosti přišly podívat. Hrály jejich známé písně např. Ace of spades, Rock out, ad. Pak přišli na řadu Morbid Angel, kteří zakončili svoje vystoupení jejich snad nejznámějších písní God of Emptiness. Na poslední kapelu, na kterou jsem šla byla Septicflesh, kteří hráli něco po půlnoci a byl to fakt velkej, dobrej nářez. Hráli nejen písně z nového, alba, ale třeba i píseň Annubis.
Chtěla jsem sice tam být déle, ale moje nohy už volaly po odpočinku. Glády jsem měla na nohou kolem 8 hodin a málo, kdy jsem seděla, takže to pak mělo dopad na následující dny...
V pátek hned v 10:00 hráli Excrementory Grindfuckers, nářez jak prase, krutoři, hajzlpapíry lítaly vzducehm. Dost jsem se u jejich vystoupení pobavila. Na konec hráli písničku The Final Grindcore (předělávka od Europe), no prostě krutý. :D Dálejsem si i poslechla Cannabis Corpse, také dobré. :) Pak se šlo odpočívat a šlo se na kapely kolem 15:00, kdy hráli Scar Symmetry a poslechla jsem si i Hail of Bullets.Začaly mě opět nehorázně bolet nohy, musela jsem se vrátit a dát si pauzu. Kolem 22:00 se vyrazilo na Satyricon, bohužel jsem je moc neviděla, bylo tam na mě strašně moooc lidí, ale slyšela jsem je a byli fakt dobří. Chtěla jsem zůstat na další kapely, ale moje nohy mi to nedovolovaly, už mě bolely a pálily v polovině vystoupení Satyricon.
V sobotu jsem se dobelhala na Trigger the Bloodshed a rozhodla jsem si pořádně zapařit, i když pršelo nenechala jsem se rozhodit, jelikož jsem se rozhodla odpoledne odjet, jelikož ležet jen tak ve stanu bylo už dosti depresivní, hlavně, když jsem nemohla usnout... Brutal Assault 2011 jsem si užila a zapařila si na kapely. Avšak vzala jsem si poučení, příště víc sedět, aby mi hned první den paření neodumíraly nohy... Zdar metalu \m/(._.)

http://www.musicfoto.net/wp-content/uploads/2011/01/Brutal-Assault-2011-670x320.jpg

Diary Of Dreams - The Wedding

16. listopadu 2011 v 21:59 | Beautiful Chaotic |  Videa
Pan zpěvák má velmi krásný a hluboký hlas... Prostě celá píseň je úžasná... :)


Lenore

12. listopadu 2011 v 16:39 | Beautiful Chaotic |  Pictures


Menší zamyšlení nad xichtbukem

4. listopadu 2011 v 22:43 | Beautiful Chaotic |  Bláboly
Z každým "vylepšením" je to s facebookem snad horší a horší. Avšak, co má člověk dělat s těma změnama? Nic... zvyknout si. Člověk může nad tím nadávat jak chce, třeba jak je to pomalé, seká se to, vypadává, atd. atd.
Ale proč ten fb máme? Protože někdy nám nic jiného nezbejvá, když člověk si chce s někým pokecat. Na icq už moc lidí nechodí, takže se musí klábosit přes fb, když není zbytí a třeba některé osoby, bohužel nemáme to štěstí je často vidět. Myslím, že fb nejlépe slouží k tomu, aby se tam větší počet lidí domluvil na nějaké akci (pokud se domluví, toť je další otázka).
Někteří lidi možná fb mají, jako shromaždiště lidí "přátel", kdy jich mají hafo a chtěli by víc. Ale proč? Nevím... Tohle určitě není můj případ. Když si mě někdo přidá, tak si ho přídám. A když si mě někdo odělá, tak buď si řeknu: "Jak si mě přidal, tak zase odebral." a už to nějak neřeším, některé odebrání mě třeba trochu zamrzí, ale co nadělám, přidávat si je znovu nebudu, jejich rozhodnutí. Já jsem si zatím nikoho z fb neoddělala a proč? Protože říkám: "Proč bych se měla namáhat mazání, když si mě smažou někteří sami." :D Sice bych mohla klidně udělat menší čistku, ale s*ru na to a řešit to nebudu... Kamen